REFERENCJE:

  Od kiedy współpracuję z www.nete.pl moje projekty zostały zauważone na rynku angielskim. Dostaję coraz więcej zamówień a moje dochody wzrastają.
    Ania, Opole-plastyk.

Czytaj więcej

  Szukałem taniej i szybkiej reklamy na rynku zagranicznym, znalazłem ją na www.nete.pl. Polecam wszystkim sprzedawcom internetowym.
    Paweł, Rzeszów-sprzedawca.

Czytaj więcej

  Dzięki tej firmie otworzyłem filię w Anglii. Teraz wiem, że nie muszę znać języków obcych aby sprzedawać w całej Europie.
    Darek, Wrocław-właściciel sklepu komputerowego.

Czytaj więcej

REFERENCJE:

Projekt
"drawings4u".


    Projekt drawings4u polegał na zwiekszeniu sprzedaży dla artystki Ani, która podjęła decyzję o skorzystaniu z naszych usług. Po rozmowie wstępnej i późniejszych naradach podjeliśmy takie czynności jak:
- stworzenie serwisu internetowego w języku angielskim (z możliwoscią zapłaty: on-line, czekiem, przelewem, lub gotówką)
- akcję marketingową (głównie E-marketing).
- obsługę zamówień i klienta.
Opinię Ani umieściliśmy poniżej. Teraz trwają prace przygotowawcze do otworzenia i wylansowania usług Ani w kolejnych krajach tj. Francji i Portugalii.

        Ania:
    "O firmie NETE.PL dowiedziałam się od przyjaciela, który przeglądając internet znalazł stronę główną i po zapoznaniu się z ofertą polecił mi tą firmę. Pomyślałam: dlaczego nie? Przecież mogę tylko zyskać. Postanowiłam napisać e-mail'a, w którym przedstawiłam swoją działalność. Od tego momentu wszystko potoczyło się szybko i prosto a ja mogę śmiało powiedzieć, że:
Od kiedy współpracuję z www.nete.pl moje projekty zostały zauważone na rynku angielskim. Dostaję coraz wiecej zamówień a moje dochody wzrastają. POLECAM."

•PROJEKT "drawings4u" ZNAJDZIESZ TUTAJ.